Gyufaskatulya, sörnyitó, zsebfésű és társai – Design center, avagy a postai reklám fejlődése

November 29-én délután Kisfaludi Júlia, a Postamúzeum igazgatónője mutatta be a Magyar Postához kapcsolódó reklámtárgyakat és azok történetét az érdeklődőknek. Az előadást gyakorlati bemutató egészítette ki, hiszen a múzeum reklámtörténeti relikviái is előkerültek, a gyufaskatulyától a hollóházi porcelánból készült ikonikus hollóig. A program második részében Oláh László, nyugalmazott vezérigazgató-helyettes osztotta meg emlékeit és tapasztalatait a posta reklámstratégiájának fejlődéséről és az ezzel kapcsolatos munkáról. Köszönjük a részvételt közönségünknek és várjuk Önöket jövőre is a Múzeumok Őszi Fesztiválján!

További képeket  Facebook oldalunkon találhatnak.

2019. 10. 30. 08:00