Párbeszéd kilencedszer

2017. szeptember 28-án kilencedik alkalommal gyűltek össze muzeológusok és magángyűjtők.

A Múzeumok Őszi Fesztiválja elnevezésű központi múzeumi programsorozat keretében tartott előadások a résztvevőknek fontos online felületeken való eligazodást segítették.

Dr. Gács János iparjogvédelmi szakértő, a Szellemi Tulajdon Nemzeti Hivatalának munkatársa rendkívül informatív, bár kevesek által ismert és használt adatbázisát mutatta be, Bacsik Ferenc magángyűjtő pedig az internetes árvéreseken szerzett évtizedes tapasztalatait ismertette az összegyűltekkel.

Köszönjük a részvételt előadóinknak és a szép számú hallgatóságnak, és várjuk őket, valamint minden kedves érdeklődőt a Múzeumok Őszi Fesztiváljának egyéb programjaira is.

További képeket Facebook oldalunkon taláhatnak: https://www.facebook.com/postamuzeum/

2017. 10. 03. 08:00